Mini Kasko Nedir?

Bugünlerde yüksek primler nedeniyle kasko sigortasının yaptırmaktan vazgeçiyor olabilirsiniz. Kasko güvencenize uygun primler ile devam edeceğinizi biliyor muydunuz?

Mini Kasko Sigortası sigortacılığın ve sunduğu hizmetlerin merkezine konumlandırılmış bir şekilde yer alır. Böylelikle müşterilerine sunduğu hizmetlerin kolaylığı ulaşılabilirliği ve çözümü sağlanmış olur.

 

Mini Kasko Sigortası ile birlikte poliçenizde yer verilen limitler dahilinde kasko ana teminatlarından faydalanabilirsiniz. Bunun sonucunda olası bir kazada trafik poliçesi karşı tarafın hasarını karşılarken, Mini Kasko Sigortanız sizin hasarınızı poliçede yer alan limitler dahilinde koruma altına alabilirsiniz.

Ürün Teminatları Nelerdir?

Mini Kasko içeriğinde sunulan birbirinden farklı plan çeşitleriyle ürünü ilk poliçe kapsamında yer alan olası hasar yaşamanız durumunda hasar bedeli poliçede yazılan limitler dahilinde teminat altına alınmaktadır. Yanma, çalınma ve çarpışma risklerine karşı mini kasko içeriğindeki plan kapsamında temin edilen limitler dahilinde aracınızı güvence altına alabilirsiniz. Ek olarak isteğe bağlı şekilde seçim yapabileceğiniz teminatlarla ürünün kapsamlı bir şekilde genişletmeniz mümkündür. Ek teminatları asistan hizmetlerimizden detaylı bir şekilde bilgi alabilirsiniz.